Průběžně mě napadá spousta věcí, co bych vám chtěla říct :).The Lost Promise překládám, řekněme pro radost svoji a zároveň i vaši.
  • Překládám v pozdních hodinách večerních, které hraničí až s hodinami ranními. Proto prosím, kdybyste našli překlepy, buďte shovívaví :D.
  • Font, který jsem používala, byl otřesný! Ale nezapomeňte, že vše je NOVĚ PŘEDĚLÁNO!
  • Co se týče jazyka... Nepíši 100% pravopisně, protože, řekněme si, od bandy puberťáků je trochu zvláštní, aby všichni mluvili podle pravopisných pravidel. Takže je to takové 50-50 :).
  • Skloňování jmen? Víceméně neskloňuji jména...Maximálně přivlastňováním. A prostě... Kdy se to zrovna hodí, co vám mám povídat :D. Ale jinak se mi více líbí jména neupravená, prostě Sakura(-chan) ve všech pádech :).
  • Pátrala jsem po necenzurovaných, ba dokonce i nezveřejněných listech. Sháněla jsem z tumblr. A některé jsou opravdu 18+, takže se máte na co těšit ^^.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Umnm...Mam problém...

20. června 2009 v 19:02 | Já SakurakaHarunaka

Víte...mam conflikt :D / :((.Já překládám a..nedává to vůůůbec smysl!!!!!!Tak plssssssssssssssssss napište jak to má býýýt!!!!!!Prosííííííííííím!!!!To první mam.Primitivní.Ale to druhý...To zní do překladu takto; Hinatiny prsa jsou větší než moje.xDDDD.To vážně nedává smysl..Mno když mine má několik významů:důl(:-!),mina(těžko...),minové pole(xDDD to už vůbec ne!),těžit(e-é),zaminovat(xD),dobývat(leda žeby se to týkalo srdce...),můj(žeby Naruto měl kozy....newim,newim...),moje(to samý),má(...),mé(-//-)TAK COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO????????????????! PORAĎTE MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.