Průběžně mě napadá spousta věcí, co bych vám chtěla říct :).The Lost Promise překládám, řekněme pro radost svoji a zároveň i vaši.
  • Překládám v pozdních hodinách večerních, které hraničí až s hodinami ranními. Proto prosím, kdybyste našli překlepy, buďte shovívaví :D.
  • Font, který jsem používala, byl otřesný! Ale nezapomeňte, že vše je NOVĚ PŘEDĚLÁNO!
  • Co se týče jazyka... Nepíši 100% pravopisně, protože, řekněme si, od bandy puberťáků je trochu zvláštní, aby všichni mluvili podle pravopisných pravidel. Takže je to takové 50-50 :).
  • Skloňování jmen? Víceméně neskloňuji jména...Maximálně přivlastňováním. A prostě... Kdy se to zrovna hodí, co vám mám povídat :D. Ale jinak se mi více líbí jména neupravená, prostě Sakura(-chan) ve všech pádech :).
  • Pátrala jsem po necenzurovaných, ba dokonce i nezveřejněných listech. Sháněla jsem z tumblr. A některé jsou opravdu 18+, takže se máte na co těšit ^^.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Moderní doba v Konoze 3

10. června 2009 v 17:48 | Já SakurakaHarunaka

Mezi tím Naruto s Hinatou už se taky zabydleli.
"Grrrrrr...Vůbec se mi to tu nelíbí...Nemají tu ani Ramen!!!!" Hinata se vyloženě nasrala (pardon) a zakřičela na celé kolo "BAAAAAAKAAAAA!!!!!!!!Furt jen myslíš na to blbý žrádlo!!!!!!!!" a přetáhla ho pěstí po makovici.
"Augh....Hinataaaaaaaa.....To tě naučila Sakura-chaan.....???!" Hinata se na něj ďálbelsky usmála a "oprášila" si o sebe ruce.
"To je hrozný tohleto...Mam stres a když mam stres tak jim a teď mam stres a mam s-stres a stres aaa---nemůžu jíst " mrmlal nespokojeně.
"Co?Říkal si něco UZUMAKI??????" Řekla výhružným tónem a mile, ale vražedně se na něho usmála.
"Asi půjdu do města...." oznámil Naruto a radši se klidil ven, než by dostal další výprask.
"PP--Počkej!Snad mě tu nenecháš!!!J-Já se tu nevyznám!!!Když už se ztratíme,tak aspoň spolu!!" A usmála se a běžela za ním.
"Hej!!Dáme si závod!!!" Řekl Naruto, když viděl, že vyšla z pokoje za ním.
"Hmm...Co za to?"
"Noooo....To uvidim..." a slibně, lišácky s přivřenýma očima na ni mrknul.
"Tak platí!!!!" A rozběhla se, což Naruto nečekal a předběhla ho.
"Hej!!!" Zasmál se běžel za ní. A protože ani jeden z nich se nevyznal v obrovské budově, tak bloudili všude možně a strašně se smáli.Vůbec jim nevadilo, že na ně koukají lidi. Takhle vypadá zamilovaný pár....Říkal si recepční,který stál za pultem. Rozdělili se a každý hledal východisko. Stále se smáli. Hinata rychle vlíta do výtahu a Naruto utíkal po schodech. Pak se střetli na patře, protože Naruto vylítl ze schodů a Hinata z výtahu a málem se srazili. Společně se zasmáli a zase se každý vydal jiným směrem. Bloudili takhle desítky minut.
"AAAAAAAA!!!!HAHAHAAAAAAAA!!!!" Zasmála se srdečně celá udýchaná Hinata. A utíkala k točícím se skleněným dveřím. Vyběhla a hned se začala rozhlížet po Narutovi.
"Joooo!!!Jsem tu první!!!!" Řekla si potichu vítězně.
"E-ee." Ozval se nesouhlasný známý hlas.
"To neeeeeeeeee.Tohleto neeeeeee...." Dodala ušlápnutě.
"Ale jooo.Byl jsem tu dřív než ty!" Hinata se otočila na Naruta, který stál asi 20 metrů od ní.
"Hahá!!!VYHRÁL SEM!!" A tvářil se vítězně.
"Tak.Kde mám výherní cenu?" Přišel k ní a chytl jí za pas.
"Jakou od--" zacpal jí ústa polibkem. Když se odtrhli, řekla:
"Naruto-kun...Jediný důvod, proč mám teď tak dobrou náladu je, že jsme spolu! Nemuseli jsme mít to štěstí, třeba jako Sakura-chan a Sasuke-kun..Je mi jich opravdu líto musím na ně pořád myslet...A také celé Konohy, bože jen si na to vzpomenu, jemi opět hrozně!"
"Hinata..Přisahám, že celou Konohu zachráním, ať už se tam děje cokoliv. Nenchám toho někoho, aby mi jakkoliv sáhl na mou rodnou vesnici a na všechny, kdo tam zůstali! Ale teď, jsi pro mě na prvním místě ty. Ochráním hlavně tebe, a než zjistím, co udělat s Konohou, pojďme se podívat po městě. Co jiného tu zatím dělat." A tak ji vzal za ťapky a šli.
.........................

"Ach jo...Jak se teď má asi Naruto s Hinatou...?" Přemýšlela Sakura u okna.
Sakura
Pršelo u nich....Dívala se ráda na déšť. Tak moc jí uklidňoval.......
"Copak to tu zase děláš?" Zeptal se Sasuke,když vešel do pokoje a opřel se u ní o zeď. Políbil jí na čelo.
"Hm...Přemýšlím co asi dělají Naruto s Hinatou.." Sasuke se zasmál
"No neboj...Ti se určitě teď nenudí." Sakura věděla na co myslí a hodila po něm polštář.
"Kuš Sasuke-kun!" A usmála se na něj.
"Sakura....Víš na co mam teď chuť?" A prohlídnul si jí od shora dolů.
"N--N-Né!T-To né!" A couvala.
"NA POLŠTÁŘOVOU BITKU!!!!!" A hodil po ní polštář. Začali je po sobě házet oba dva a šíleně se u toho nasmáli. Všude lítalo peří. Sakura si únavou lehla na postel, ještě celá rozesmátá, a na tváři měla peříčko. Sasuke si lehl vedle ní a zadíval se jí do očí. Do jejich krásných safirově zelených očí....Trochu se pousmál a sundal jí peříčko z obličeje a dlouze jí políbil. Sakura se ho chytila okolo krku, zvedla pravé stehno a dala ho okolo Sasukeho pasu. Naskočila jí trochu husí kůže, protože jí Sasuke zajel rukou pod triko a jemně jí prstem hladil pupík.
"Miluji tě, můj kvítku.." A zamilovaně se na ní podíval.
"Já tebe taky...Můj Sasuke - kuuun....." Zašeptala mu do ucha a dala mu na něj pusu. Příjemně ho to lechtalo...
"Akorát...Pořát mi neni jasné, proč jsme museli opustit Konohu...Co se tam k sakru děje?" Znervózněla a přestala se mazlit.
"Sakra!" Vyjel Sasuke a prudce z ní vstal.
"Promiň...Nechtěla jsem nám to zkazit...Ale dělám si s tím starosti!Nevím,proč na to pořát myslím..Prostě mi to nedá spát.Achjo..Kdyby jsme aspoň byli s Narutem a Hinatou pohromadě." V tu ránu někdo zaklepal někdo na dveře.
"Hmm...Kdo to může být?" Řekla udiveně Sakura a šla otevřít.
"Ahooooj Saaakura - chaaaan!!!!!" A z nenadání na ní vystartoval Naruto. Lekla se ho tak,že málem spadla na zem. To víte. Když na ní vystartoval blonďatý, hlučný kluk, kterého právě opomněla, aby byl s nimy.
"Teda...N-Naruto? Však jste měli být v úplně jiném městě!!!" Dodala zaskočeně a koukala na vysmátého chlapce..No...Co chlapce. Už muže.
"Hej!!!heheheheheh!Narutoo!" A doběhla Hinata.
"Panebože co to vyvádíte?" Obrátila se na celou uřícenou Hinatu.
"Heheheheheheheh....To víš-heheh-Naruto teď poslední dobou má nějakou soutěživou náladu." Ani nemohla mluvit skrze to,jak byla udýchaná.
"hehe.A víš co?Vyhrál sem!A tohle je moje cena..." Chechtal se Naruto,který ukazoval na červenající se Hinatu.
"Oo--N-No teda...AA....Jak ste nás vůbec našli??? Nemožné.." Sakura byla celá paf z toho co jí Naruto vykládal a ani nechtěla vědět, co s vyhranou "cenou" mínil dělat. Popravdě, tou myšlenkou byla trochu znechucená.
"No tak jsme se nudili aa--procházeli se po městě.A chtěli jsme se pokusit vás najít.Šanci jsme si dávali asi 1%, ale našli jsme vás!Hledali jsme vás po hotelech a všude možně. Poděkuj Hinatě a jejímu Byakuganu, nebýt jí, ani nevíme, že tu jste!" Řekl Naruto skoro až vyčerpaně.
"Hmm....Pěkný to tu máte.he he" Vešel dovnitř bez zaklepání a hned si všechno prohlížel, hlavně ten nepořádek po polštářové bitvě a rozvalil se v botách na postel. Sasuke se na něho usmál, a už už letěl ze dveří ven po držce.
"AUGH!!!!SASUKEEEEEEE!!!!!!!Awwwww......." A sbíral se ze země s boulí na hlavě. Hinata sundala ruce z obličeje, podívala se něj a musela se smát jeho uraženému naštvanému ksichtu.
"A když dovolíš...VYPADNI!!!!!!!!!!!!!!!" Řekl Sasuke a málem mu do dveří přivřel nos, jak to bylo o fous.
"Grrrrrrr!!!!Ale mě to nevadí abys věděl!!!!!!Možná si myslíš že mi to vadí!Že mi to vadí docela dost,ale mýlíš se!!!Já mam stejně práci!!!Viď Hinatoo!!!!Pojď!!!!" Křičel na něho spoza dveří a Hinata přicupala za ním. Sakura se smála.
"Haha! Vy dva jste tu chyběli... Jsem tak ráda, že jsme spolu!! Nemůžu tomu uvěřit." křičela zpoza dveří.
"Bezva!Teď nás ten idiot našel a nebudeme mít pokoj!!!!"
"Ani nevíš, jak se mi ulevilo, Sasuke-kun!! Jsem tak ráda, že jsme se našli. Už jsem v to ani nedoufala, po tom všem." Zašeptala Sasukemu..

............Někde úúúúúplně jinde............

"Saiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nech tohoooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Křičela na Saie Ino, protože jí přišlo, že je úplně vymatlanej.
"Hej ty!Jo ty v tom modrym triku!Jak dlouhý máš penis?" "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Saaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii přestáááááááááááááááááň!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Křičela na něho stále Ino.
"Co?...em...COŽE TY ÚCHYLE JEDEN????????????!!!!!!!!TY NEJSI NORMÁLNÍ!!!!" BUUUMM!!!!A už ležel na zemi z toho, jak mu jí ten kluk natáhnul.
"To máš za to ty úchyle!!!Nejspíš to budu asi taky takhle řešit!Abys dal pokoj!Víš jak je to neslušný??!To je každýho osobní věc!!!" Nadávala mu stále Ino a už se rozpřehovala, že mu jí jednu flákne.
"Neeeeee!!!!!Prosíím!!!!!INO!!!V-V-Veličenstvo!!!!PROSÍM!!!!!!" S velkými obavami se jí plazil u nohou, jen aby mu jednu nenatáhla.
"No jo...Pojď ty můj malej úchyle." Roztomile se na něj pousmála a pomohla mu vstát.

............Druhý týden ve škole u Sasukeho a Sakury............

"Takže!Zítra budete zkoušeni VŠICHNI ústně z.....nějakého pěkného tématu.....Co třeba.....Rozmnožování a lidská sexualita????" Řekla ďábelsky Vanessa a usmála se.
"COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO????????????!!!!!!SXUA----ROZMNOŽO-----!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to jsme určitě nebrali!!!" Zděšeně křičela Sakura,celá červená v koncích!!!!
Fred se na ní pousmál
"Ale copak, růžovoučká? Neříkej, že to neznáš! No jestli chceš, dám ti doučování!" a na to se začlo celé chlapecké osazenstvo smát.
"Bolí tě ještě ručička, mamánku?" řekl výsměšně Sasuke a hodil jeho vražďák. Hned se chlapci trochu uklidnili, jen sem tam prohodili pár poznámek, a zas se věnovali hodině. Sasuke se Sakurou si vyměnili zamilovaný pohled.

"Nikdy jsem si nemyslela, jak mc je tenhle jiný život odlišný...Chci zpátky! Do Konohy!".....


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.