Průběžně mě napadá spousta věcí, co bych vám chtěla říct :).The Lost Promise překládám, řekněme pro radost svoji a zároveň i vaši.
  • Překládám v pozdních hodinách večerních, které hraničí až s hodinami ranními. Proto prosím, kdybyste našli překlepy, buďte shovívaví :D.
  • Font, který jsem používala, byl otřesný! Ale nezapomeňte, že vše je NOVĚ PŘEDĚLÁNO!
  • Co se týče jazyka... Nepíši 100% pravopisně, protože, řekněme si, od bandy puberťáků je trochu zvláštní, aby všichni mluvili podle pravopisných pravidel. Takže je to takové 50-50 :).
  • Skloňování jmen? Víceméně neskloňuji jména...Maximálně přivlastňováním. A prostě... Kdy se to zrovna hodí, co vám mám povídat :D. Ale jinak se mi více líbí jména neupravená, prostě Sakura(-chan) ve všech pádech :).
  • Pátrala jsem po necenzurovaných, ba dokonce i nezveřejněných listech. Sháněla jsem z tumblr. A některé jsou opravdu 18+, takže se máte na co těšit ^^.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Moderní doba v Konoze 2

21. května 2009 v 21:09 | Já SakurakaHarunaka


Jeli moc dloho. Hinata se celou dobu neklidně převalovala...
nice.......
"AAAAAAAAAAAUUUUUUGHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Zakřičela Hinata tak bolestivě, jakoby jí někdo vrazil nůž do těla, a přitom prudce vyletěla z Narutova klína. Řidič okamžitě zastavil a rychle se ohlédl dozadu na Hinatu."
Co je ti?!Jsi v pořádku děvče?!"
"Hinata! Asi jen zlý sen.." řekl neklidným tónem Naruto. Hinata polekaně, jakoby nevnímala, koukala do prázdna a začaly se jí kutálet slzy po tvářích. Byl na upocenou, udýchanou a úplně dezorientovanou Hinatu hrozný pohled. Naruto jí chytl okolo ramen a něžně se jí zeptal:
"Hinata....Co se děje?Co se ti zdálo..Nějaká noční můra?"
"J-Já------" koktala ze sebe stále se sebou třesoucí.(Protože poslední dobou měla Hinata sny, které jí velmi děsily. Zdálo se jí třeba, že viděla Sakuru a Naruta a když se na ní otočili, viděla jen černý flek místo obličeje, nebo něco odporného.) "J-Já-------Já tě viděla ve snu......MRTVÉHO......Byl....Byl jsi Kyuubi...." řekla se vzlykáním Hinata.
"To byl jen sen....Nemůže se to stát!Já neumřu do té doby než se stanu Hokagem!!Víš?!" a usmál se na ní, ale usměv mu brzo spadl, protože viděl že Hinatu to vůbec nerozesmálo, naopak.
"Ale-----......Nepodceňuj to!!! Ty sny jsou tak reálné.." řekla se vzlykem.
"A byl tam ......ještě někdo.........."
"He?" Hodil na ní tázaví pohled.
"Byl tam........divný tvor.Vypadal......Hrozivě!A měl------"
"Co měl?"
"Měl....nejsem si jistá......"
"Tak co měl?"
"Měl...měl deset ocasů!!!!!!!!!" skoro až zakřičela na něj, protože byla vystresovaná z toho jak on na ní tlačil. Naruto nahodil znepokojený pohled a polkl
*huh....gh...* brečela Hinata
"Mys-Myslíš,že proto - proto po nás chtěli,abysme odešli z Konohy.....?"
"Já nevím....Byl to možná jen sen..A vůbec!Vždyť já jsem přece nejvíc ocasí Jinchuuriki!" Řidič jen mlčky řídil,ani nedutal. Neměl zjevně ani ponětí co jsou ty názvy.
......................Mezitím......................
Sakura se koukala z okénka a vzpomínala na léta prožité ve vesnici. Jak se věčně dohadodovali s Narutem.......
sakunaru
Jak jí věčně škádlil
Nebo vzpomínky, u kterých se trošku začervenala.....
S-Sakura - chan...

Nebo to, jak se nesnášeli se Sasukem.....
i don´t like you!
......Sasuke.....Už jednou byl u Orochimara...Ale vrátil se. Dá se mu věřít?
nice Sasuke
Že vůbec rozebírala tohle téma...Vždyť po něm vždy tak toužila..A teď ho má!!!! Ona! Sasuke jí je přeci věrný, má ji rád, je tak něžný a dá se mu věřit!!!!! Dá---se mu---věřit.....Nevím jestli se mu dá věřit....Byl přece u Orochimara...Ale slíbil mi věrnost! MĚ!!! Slíbil mi, že už k němu nepůjde...A že zůstane se mnou, napořád..ale co když ano....co pak.....?Pochybovala Sakura a stále se sama sebe ptala na nejtvrdší otázky. Miluju ho...A on učitě mě taky....určitě....A sklopila hlavu s přivřenýma očima. Ale...Stále si pokládala jednu a tu samou otázku....Kde se v něm bere stále tolik toho zla? Vždyť....má city jako každý jiný...
sad
Z ničeho nic se začala smát
"AhahahahahahAhahahahahahaaaa!!!!!BOŽE!!!!!" A smála se tak,že jí až začaly slzy téct a řidič si začal pokládat otázku,zda je normální.
"Ahahahahaha!!!!Já----hahahahahaa!!!Mam něco----Aaaaaaaaaaa!Pod trikem!!!!" a sáhla pod triko a vyndala švába
"AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!Fuuuuuuuuuuuuuj!!!!"
"Vždyť je to jen šváb!"
"Jen šváb?!Vy máte v autě šváby,pane!!!" Zamračila se a nafoukla.
"Tak tady vystupujete."
"P-Páááááááááááááni....." řekla udivená Sakura při pohledu na mrakodrap.
"Tak.Vidíte támhletu paní?Tak ta vám to tu ukáže co a jak. Nashle." řekl řidič když po dlouhých hodinách jízdy vystoupila z auta a podal jí kufry a odjel. Sakura stále stála jako opařená. Najednou jí někdo položí ruku na rameno.
"Co si to-----!" ale dotyčný jí zacpal ze zadu pusu. Sakura se okamžitě otočila a už letěla její pěst.
"SHANNAROOOOOOOOOOO!!!!"
"Augh!!!Sakura!!!To jsem já!" Sakura mu hned skočila okolo krku.
"Proboha Sasuke - kun promiň!Ale co tu děláš?! Měl jsi být úplně někde jinde! Tys utekl??" Sasuke jí od sebe odlepil a začal si otírat pramínek krve u nosu.
"To samý co ty, a nemusí tě hned vše zajímat, ty moje malá zvědavko." a Sakura se usmála (Protože tyhle Sasukeho "milé" připomínky, jak si na ně už zvykla, jí připadaly tak roztomilé!) a vlepila mu pusu.
"Tak pojď!Musíme jít támhle za tou paní!" A za ruku ho odvláčela za jakousi ženou.
"D-Dobrý den." Řekla nesměle Sakra.
"AAAAAAAAAAAAAAH!!!!Tak to jsi ty?!Moc mě těší!!!Opravdu jsi ninja!To je senzační!A jak se jmenuješ?!Ale co!!Nebudu neslušná!Tokových otázek...Ale ještě jednou OPRAVDU MĚ MOC TĚŠÍ!!!!!!!" Vítala ji mladá žena tak nadšeně, že je to až zaskočilo, teda aspoň Sasukeho, který se zemračil. Sakura ta byla jiná. Smála se a hned řekla.
"Tak tedy já jsem Sakura Haruno a tohle je můj...em..Sasuke Uchiha."
"OOOO bože!Kde mam vychování!A klidně mi tykejte!Jsem Vanessa Agiston!Říkejte mi Vann. Ale je tu jeden problém. Tebe,..Sasuke-Uchio, správně? Nepočítala jsem s tebou. Nebo se nějak měnily plány?"
"Dobře! No a Sasuke...Je tu se mnou! Nešlo by to nějak zařídit...?" řekla zprvu nadšeně, ale pak prosebným hlasem Sakura.
"No...Že jste mi tak sympatičtí, dalo by se to nějak zařídit. Ale nemuseli by jste to nikde extra hlásit." a mrkla na Sasukeho.
Sakura se zatvářila trochu kysele, nelíbilo se jí mrknutí na jejího Sasukeho.
"Hmmm...." ušklíbl se Sasuke, když to viděl, a vzal jí za ruku.
"Tak tady v této budově budete prozatím bydlet." A ukázala na vysokou budovu. Sakura jen zírala a Sasukemu to bylo jedno, i když z toho byl taky trochu vedle, ale nepřipouštěl si to .Když si dali věci do pokoje, do kterého je Vanessa zavedla, sedli si na postel.
"Uf...Myslíš,že se to v Konoze nějak urovná??"
"Určitě...Ale nebudeme teď spíš myslet na něco jinýho?" Rošťácky se usmál a povalil jí na postel.
"Už jsem ti řekla,že jsi v tom tílku....nebo jak se tomu říká....strašně sexy..?" Usmála se a dala mu ruce kolem krku. Sasuke se usmál a políbil jí na krk. Pak na dekolt...
"A ještě něco lidi!!" vtrhla najednou do pokoje Vanessa.
"Ježiši!Omlouvám se!Ale ještě se musíte seznámit se školou! Ale dobře, to až klidně zítra. Dnes už je stejně pozdě." Řekla s rukou před obličejem, když je tam tak viděla.
"Nooo....V pořádku! Určitě se chceme podívat na školu." Dodala trochu červená Sakura.
"Tak už nebudu rušit, zítra na viděnou!" a co nejrychleji se vypařila ze dveří.
"Ahoj, Van!" zachechtala se Sakura.
"Takže, kde jsme to skončili...?" řekl Sasuke, ale to už se vlastně ani neptal, protože v ten moment jí znovu povalil na postel. Začal jí něčně líbat. Jeho úzké, ale tak sladké rty začaly líbat narůžovělé, plné rty Sakury.
"Chutná tak sladce....Kdyby tak věděla.." pomyslel si. Líbali se dlouze, vášnivě i něžně. Oba začínali být mírně vzrušení. Klekl si nad Sakuru a stáhl jí z pod sukně kalhotky. Sakura jen nedočkavě vyčkávala. A pak ---- Jel ukázováčkem od nártu na noze, přes koleho, stehno, ale tam už trochu pomaleji....Výš a výš...Až se zastavil na jejím klíně, kde jí pohladil, přes její nejcitlivější "místečko lásky" :). Roztouženě zavzdychala. Usmál se, protože cítil, jak je dole mokrá. Nepřestával ji dole hladit. Vzrušeně mu vzdychala do úst při tom, když ji líbal. To už Sasuke ale nevydržel a zajel jí dovnitř dvěma prsty. Na to se celá rozechvěla, zasténala a zaryla mu nehty do ramen. Poté se trochu odtlačila a vysoukala mu triko nahoru. Trochu jí pomohl a svlékl si ho za ní. Sjela jeho tělo pohledem.
"Je tak sexy....Sasuke.." a kousla se při prohlížení do rtu. "..Jeho chladné dotyky, které mi dělají tak dobře! Miluji ho.." pomyslela si a přitáhla si ho k sobě.
"Aale...Když já, tak ty taky." usmál se, posadil Sakuru a stáhl jí triko. Během pár vteřin sundal i podprsenku. Pohledem sjel její pevná prsa, která mu šla přesně do ruky. Trochu se pousmál a malinko je zmáčkl, musela se pousmát i Sakura.. Pak ale zvlážnil a stáhl jí i sukni. Aby nebyla pozadu, začala mu rozepínat džíny a sundávat boxerky. Byli nazí! Po několika desítkách minut, plné hekání, tepla sálajícího z těl, polibků všude po tělech, nekončících dotyků, škrábanců a něžných kousanců, si oba pohledí do očí.
"Miluju milování s ním.. Nemůžu uvěřit, že za mnou přišel, jen aby jsme byli spolu..Je prostě úžasný.."
"Je tak sladká a nádherná...Budu jí vždy chránit.."
"Miluji tě, Sasuke-kun." a roztomile se usmála.
"Sakura-chan...Miluji tě.." políbil jí..
A poté splynuli v jedno tělo.

* Stačí, pokračování jindy :P

......................Následující ráno......................
"Tak žáci!Klid!" zakřičela Vanessa když vešla do třídy. Zjevně byla i učitelka.
"Tak tohle jsou noví žáci!Jsou to noví žáci, s jinými zvyky. Takže as i jiné znalosti v učení.Buďte jim nápomocni!Tohle je Sakura Haruno."A přistrčila jí dopředu. Ozvalo se zapískání chalpců. Sasuke se napřímil a pohledem je zabíjel.
"A tohle je Sasuke Uchiha." Najednou si začaly dívky šeptat. No Sakura si ho okamžitě chytla za ruku, aby dala jasně najevo, že je její!
"Předem upozorňuji!!!Žádné problémy a podobně tu nebudou !" Řekla přísně a odešla.
"Vy máte ale divný jména." Přišel k nim takovej "machr" třídy Fred.
"Wow.A co pak je tohle..To je ale velice pěkné.." A začal sahat na Sakuru a prohlížet si jí. Sasuke mu okamžitě chytl ruku a drtil.
"Au, vole, klidni!" ohnal se.
"Tohle už si nikdy nedovoluj." Zdůraznil chladně Sasuke a pustil mu červenou ruku.
"Idiot jeden. Ani srandu nepochopí." Stěžoval si pak ostatním a vyhrnul rukáv, kde měl od Sasukeho velký obtisk ruky.
"Páni...Ten fešák má ale svaly..." Udiveně a zamilovaně řekla jedna z děvčat.
"Jooo!To jo...Je to fešák..." Přidávaly se další.
"Ha..Vypadá to,že máš konkurenci,Yoe." A Yoe, jak ho nazval, se zamračil. (Yoe byl před Sasukem hlavní idol třídy)
"Ach Sasuke - kun.....Tady...Bude to tu těžké...Jestli něco ty holky zkusí, asi se užárlím!" Řekla smutně Sakura,když byly stranou a přitulila se k němu.
"Ty nemusíš mít strach....Žádná jiná mě nezajímá."A objal jí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wero wero | Web | 21. května 2009 v 21:20 | Reagovat

ahoj sorry za reklamu fakt ma to mrzi ale som vo finale SONB a potrebujem hlasy a prosim aby si mi hlasla tu: http://klikli2.blog.cz/0905/finale-d-vaaau-d#komentare
a ja ti za to tiez helfnem ked budes potrebovat...dakujem maj sa kraaasne :-* papa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.