Průběžně mě napadá spousta věcí, co bych vám chtěla říct :).The Lost Promise překládám, řekněme pro radost svoji a zároveň i vaši.
  • Překládám v pozdních hodinách večerních, které hraničí až s hodinami ranními. Proto prosím, kdybyste našli překlepy, buďte shovívaví :D.
  • Font, který jsem používala, byl otřesný! Ale nezapomeňte, že vše je NOVĚ PŘEDĚLÁNO!
  • Co se týče jazyka... Nepíši 100% pravopisně, protože, řekněme si, od bandy puberťáků je trochu zvláštní, aby všichni mluvili podle pravopisných pravidel. Takže je to takové 50-50 :).
  • Skloňování jmen? Víceméně neskloňuji jména...Maximálně přivlastňováním. A prostě... Kdy se to zrovna hodí, co vám mám povídat :D. Ale jinak se mi více líbí jména neupravená, prostě Sakura(-chan) ve všech pádech :).
  • Pátrala jsem po necenzurovaných, ba dokonce i nezveřejněných listech. Sháněla jsem z tumblr. A některé jsou opravdu 18+, takže se máte na co těšit ^^.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Jinchuuriki (Džinčuriki)

21. května 2009 v 14:53 | Já SakurakaHarunaka |  Jinchuuriki

Jinchuuriki-Jednoocasý démon - Ichibi no Shukaku (Ičibi no Šukaku), nabývá vzhledu mývala amerického. Tento démon je zapečetěný uvnitř Gaary, kvůli tomuto má Gaara schopnost ovládat písek. Další překlady: Shukaku, Tanuki.
- Dvouocasý démon - Nibi no Nekomata, má vzhled kočky.

- Trojocasý démon - no Isonade, má vzhled ryby.I když mě jako tak trochu---DOST připomíná ae želvu!=o
- Čtyřocasý démon - Yonbi no Sokou (Jonbi no Sokó), nabývá vzhledu nějakého plaza.
- Pětiocasý démon - Gobi no Houkou (Gobi no Hókó), nabývá tvaru psa.
- Šestiocasý démon - Rokubi no Raijuu (Rokubi no Raidžů), nabývá tvaru lasičky.
- Sedmiocasý démon - Shichibi no Kaku, nabývá tvaru jezevce. - Osmiocasý démon - nabývá tvaru býka. Tento démon v manze je poprve viděn v 413.
- Osmiocasí démon - Yamata no Orochi (Jamata no Oroči).Tento démon nabývá tvaru jakéhosi hada.I když podle Yashimota a mangy podivného býka.Orochi je prý velký jako osm hor =o.Ale se to říká :D
- Devítiocasí démon - Kyuubi no Youkou (Kjúbi no Yókó), nabývá tvaru lišky. Tento démon je zapečetěný uvnitř Naruta, který má neuvěřitelnou životní sílu. Naruto už se z části naučil ovládat tuto chakru. Další překlady: Kyuubi, Kitsune.

POZOR!!!!!!

Naruto není jediný kdo má v sobě Kyuubiho.Naruto má v sobě plnou moc Kyuubiho, ale jsou jakobi dva Kyuubi.Nebudu vás napínat :) je to Sora.↓↓↓↓↓

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.