Průběžně mě napadá spousta věcí, co bych vám chtěla říct :).The Lost Promise překládám, řekněme pro radost svoji a zároveň i vaši.
  • Překládám v pozdních hodinách večerních, které hraničí až s hodinami ranními. Proto prosím, kdybyste našli překlepy, buďte shovívaví :D.
  • Font, který jsem používala, byl otřesný! Ale nezapomeňte, že vše je NOVĚ PŘEDĚLÁNO!
  • Co se týče jazyka... Nepíši 100% pravopisně, protože, řekněme si, od bandy puberťáků je trochu zvláštní, aby všichni mluvili podle pravopisných pravidel. Takže je to takové 50-50 :).
  • Skloňování jmen? Víceméně neskloňuji jména...Maximálně přivlastňováním. A prostě... Kdy se to zrovna hodí, co vám mám povídat :D. Ale jinak se mi více líbí jména neupravená, prostě Sakura(-chan) ve všech pádech :).
  • Pátrala jsem po necenzurovaných, ba dokonce i nezveřejněných listech. Sháněla jsem z tumblr. A některé jsou opravdu 18+, takže se máte na co těšit ^^.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Jen tak...

2. dubna 2009 v 15:02
No jen sem si říkala,že my lidi jsme hloupá rasa...Já mam ségru, je jí 20 a teď odjela na rok do USA...Tak mě napadlo....že člověk pose neví co má.A až když to ztratí....TAK VÍ CO MĚL.
A ještě vám něco powm.O kamarádce.Nechci aby se vám to taky stalo.Když si užíváte s nějakou kámoškou nebo kamarádem, užíváte šílenou švandu, neznamená to že to je váš opravdoví přítel.S tou kámoškou jsem pose už od dětství.No a ona se začala k okolí chovat ošklivě, ale u mně dobrý.Furt jsme se smálí, smáli a smáli.No ale pak nastal problém já v tom byla nevinně.Opravdu!..radši ani nebudu co.No a ona mě do něj bez pardonů zatáhla a ještě to popírala..To že to na mě schodila jsem se dozvěděla až od někoho jiného.No a od tý doby si dávám pozor s kym se bavim.Pač já už tak blba nebudu:-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.