Průběžně mě napadá spousta věcí, co bych vám chtěla říct :).The Lost Promise překládám, řekněme pro radost svoji a zároveň i vaši.
  • Překládám v pozdních hodinách večerních, které hraničí až s hodinami ranními. Proto prosím, kdybyste našli překlepy, buďte shovívaví :D.
  • Font, který jsem používala, byl otřesný! Ale nezapomeňte, že vše je NOVĚ PŘEDĚLÁNO!
  • Co se týče jazyka... Nepíši 100% pravopisně, protože, řekněme si, od bandy puberťáků je trochu zvláštní, aby všichni mluvili podle pravopisných pravidel. Takže je to takové 50-50 :).
  • Skloňování jmen? Víceméně neskloňuji jména...Maximálně přivlastňováním. A prostě... Kdy se to zrovna hodí, co vám mám povídat :D. Ale jinak se mi více líbí jména neupravená, prostě Sakura(-chan) ve všech pádech :).
  • Pátrala jsem po necenzurovaných, ba dokonce i nezveřejněných listech. Sháněla jsem z tumblr. A některé jsou opravdu 18+, takže se máte na co těšit ^^.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Já sem prostě EXTRÉM!!!!!X-D

10. dubna 2009 v 21:35 | Já SakurakaHarunaka
No tak jsem to udělala mamce...Píšu povídky a ona mě furt volala kvůli nějakým blbostem.No tak sem měla blbou náladu.Zavolala mě a já sem naštvaná a vůdči ní úplně nedůvěřivá,že mi zase řekne nějakou (jako kapiš,pro nás "puberťáky" úplně nezajímavou věc :-o) kravinu.Přišla nějaká pošta a tam leták z tv a na tom byl přidělanej jakejsi odznak.Mamka řekla"Na.Vem si to." (měla to být jakože čokoláda) a já se na ni podívala jako takovim tim pohledem Vo co go????? a u toho jsem řekla "To je nějaká léčka, nebo vtip?????" a ona na to "Ne." a já zase "Je to léčka!" a ona zase "Ne neni." a tak jsem po tomšáhla a ona to byla faktycky jen čokoláda X-DDDDDDDDD prostě mazec.To mam z těch filmůůůůůů:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.